Łączy nas jeden prosty cel:

Pomagamy firmom mądrze korzystać z narzędzi marketingu internetowego.

Zbierając doświadczenia kilku lat działalności w branży reklamowej zauważyliśmy, że pojawia się pewna rozbieżność pomiędzy tym czego potrzebuje Twoja firma, a efektem działań obsługujących ją agencji interaktywnych.

Często agencje specjalizując się w określonych wycinkach marketingu skupiają się tylko na efektach swoich wysiłków. Nawet jeśli te efekty są dobre, to czasem nijak się to ma do potrzeb Twojej firmy.

My proponujemy inne podejście!

Ponieważ zajmiemy się wszystkimi kanałami marketingu internetowego możemy lepiej zadbać o efekt końcowy, jakim najczęściej jest pozyskanie przez Twoją firmę nowych klientów. Efektywność poszczególnych działań i kanałow jest istotna tylko wtedy, gdy przekłada się na wspomniany efekt końcowy.

Jeśli Twoja strona i zawarta na niej oferta nie będzie dla odwiedzających atrakcyjna, to nawet wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania czy skuteczne reklamy AdWords nie pomogą w pozyskaniu nowej klienteli.

Naszym celem jest nauka zachowań Twoich klientów

Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej dopasować skierowany do nich przekaz i dotrzeć z nim najbardziej skutecznymi metodami. Przekłada się to na coraz lepsze wyniki przy takim samym budżecie marektingowym!

Wychodzimy z założenia, że jeśli jakieś działanie nie będzie potrzebne (przecież nie każda firma potrzebuje mieć fanpage na Facebooku) i nie będzie przynosiło odpowiednich rezultatów, lepiej z niego zrezygnować i wykorzystać budżet w bardziej efektywny sposób.

Co miesiąc przedstawiamy raporty naszych działań na podstawie ustalonych na początku wskaźników - wspólnie z Tobą zastanowimy się jak lepiej i mądrzej wykorzystać pieniądze, które inwestujesz w pozyskiwanie kolejnych klientów.

Zapraszamy do współpracy!

Naszym kompetencjom zaufali

Logotypy naszych partnerów: Navi Group, PES Energia, AppsWith.us, Reklama Wielkoformatowa, SeeWroclaw, Silesia Legal Group, Tutti Frutti, eMaszyneria

Ponieważ nasz model współpracy opiera się na długoterminowym zaangażowaniu,
zaufanie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne!